Kullananlar Ne Diyor?

p%25C4%25B1nar%2520c%25CC%25A7ak%25C4%25

PINAR ÇAKILKAYA

Osmanlı Menkul

Genel Müdür

Uzaktan çalışan ekiplerimizi güncel tutmak için Mobixa oyunlaştırma platformunu kullandık.

Mobixa'yla yaptığımız yarışmalar sayesinde ekibin bilgi seviyesi arttı. Motivasyon ve enerji seviyesi yükseldi.

 

Uzun zamandır ihtiyacımız olan bir modeli hayatımıza kattığı için Mobixa'ya teşekkürler.

Serkan%20Bas%CC%A7o%CC%88z_edited.jpg

SERKAN BAŞÖZ

EchoCCS

Genel Müdür

Oyunlaştırma, hızlı ve kalıcı öğrenme sağlayan Y ve Z kuşağı çalışan profiline uygun en önemli eğitim yöntemlerinden biridir.

EchoCcs olarak Mobixa’yı kurumsal eğitim süreçlerimize dahil etmiş durumdayız.

 

Mobixa’nın bize sunduğu rekabete dayalı, yarışmacı ve dinamik eğitim platformu sayesinde eğitimlerde verdiğimiz bilgilerin etkinliğini daha rahat takip etme ve eksik kalan bilgileri daha kolay pekiştirme olanağı yakaladık.

BURÇAK ATAK

Kolektif Trend

Yönetim Ortağı

Mobixa ile eğitimlerinizi eğlenceli hale getirebilir, içeriklerinizi oyunlaştırarak motivasyonu sağlayabilir, yeni neslin aidiyet duygusunu geliştirerek çalışan devamlılığını sağlayabilirsiniz.

 

Personel ölçme ve değerlemede kullanılabileceği gibi farklı tasarımlar ile departman hedeflerini dahi yönetebilirsiniz. Yönetim paneli basit, anlaşılır ve kullanıcı dostu.

 

Anlık raporlamalar ile gelişim süreçlerini takip etmeniz oldukça kolay.

KORAY DAĞDELEN

Babuda İnsan Kaynakları

Genel Müdür

Yeni nesil dijital gelişim platformumuzda oyunlaştırma uygulaması olarak Mobixa’yı tercih ettik.

 

Uzaktan ve yerinde verdiğimiz tüm eğitimlerde Mobixa oyunlarını gelişim kültürümüzün bir parçası haline getirdik. Mobixa kullanan tüm katılımcılarımızın ölçümlenebilir başarılar elde ettiklerini ve özelikle bilginin pekiştirilmesindeki Mobixa etkisini eğitim sonuçlarımızda gözlemlemek mümkün.

 

Raporlama ve analiz desteği sayesinde kişi ve grup bazlı gelişim raporlarımızı kolayca müşterilerimize sunarak gelişim yönetiminde fark yarattığımızı memnuniyetle söyleyebilirim.

ÖZLEM GÜLMEZ ÖZDEMİR

Bileşim Finansal Teknolojiler A.Ş

Çağrı Merkezi Müdürü

Manuel sistemlerden koptuğumuz ve tüm sistemlerin dijitalleştiği günümüzde yeni nesil her şeyi elektronik ortamda yapmaya alışmış durumda. Biz de Bileşim A.Ş Çağrı Merkezi olarak genç ve dinamik kadromuz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. 
Z kuşağı dediğimiz bu gençlerin ilgi alanları, öğrenme yöntemleri ve algılarına göre bir çalışma stili yaratmayı hedefliyorduk.  Bu aşamada Mobixa yardımımıza yetişti :) Oyun ile öğrenme, mobil eğitim, güncel genel kültür konuları ile eğlenceli zaman geçirme tam da bahsettiğimiz  Z kuşağının ihtiyacı olan şeylerdi.
Mobixa'nın tüm bunları sağlaması sayesinde hem çalışanlarımızın bilgilerini taze tutmayı hem de eğlenerek öğrenmelerini sağlamış olduk.

ALİ ÖZEL

Kolektif Trend

Eğitmen

Bir eğitmen olarak önceliğim, tüm katılımcıların dikkatleri dağılmadan paylaşılan bilgilere hakim olmalarını sağlamaktır.

 

Bunun için de yoğun çaba gösteririm. Mobixa ile bunu hem daha etkili hem eğlenceli hem de keyifli yapabildiğimi gördüğümde hızla uygulamaya başladım. Bu sayede eğitimlerimin ölçümlemesini yapabildiğim gibi verimliliğini de arttırmış oldum.

 

Kullanım ise basit ve kolay.

2500+

kullanıcı

30+

ekip

Mobixa bir MADE Danışmanlık Eğitim Teknoloji AŞ ürünüdür.

© 2021 Mobixa